بعد از نزدیک به 15 سال وبلاگ‌نویسی در پلت‌فرمهای مختلف (که از بلاگر شروع شد، زمانی که هنوز فیلتر نبود، و بعد با آشنایی با وردپرس و پرشین بلاگ ادامه یافت) اکنون زمان آن رسیده است که تمام این ساب-دامین‌ها را تبدیل به دامین‌های مستقل کنم و کارم را به شکلی جدی‌تر ادامه دهم. برای خیلی‌ها که وبلاگ‌نویسی می‌کنند، شاید این امر سرگرمی باشد، که باز هم به آن‌ها تبریک می‌گویم که یکی از مفید‌ترین و آموزنده‌ترین شیوه‌های ممکن را انتخاب کرده‌اند. برای من اما وبلاگ‌نویسی (چه با ساب-دامین چه با دامین مستقل) یک امر جدی است. امروزه تولید محتوا یک شغل محسوب می‌شود. علاوه بر اینکه این مسأله یک شغل محسوب می‌شود؛ از لحاظ چالشگری و تأثیر فرهنگی هم یکی از جدی‌ترین مشغله‌های متفکران جامعه‌ی امروزه محسوب می‌شود. لذا به زودی تمام فعالیت‌های خود را در سه دامین مستقلی متمرکز خواهم نمود. از تمام دوستان و عزیزان که در این راه همیشه با من همراه بودند و مطالب من رو مطالعه نمودند نهاست تشکر رو دارم. امیدوارم باز هم ارتباطمان قویتر از قبل ادامه داشته باشد.

به محض اینکه تمام کارها نهایی شد در همین جا شما را مطلع خواهم نمود.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علیرضا صیادی مربی فوتبال Tim کامپیوتر سکوی دهم Michele سلامت روح و جسم مشاور انلاین خرید و فروش و رهن و اجاره آموزش عکاسی همه چیز درباره بیت کوین